Nationale Gymnasiumdag
Email:
info@nationalegymnasiumdag.nl
Tel:
06 - 83292930

twitter linked

1.4 Schoolontwikkeling met je team

Sprekers: Lambrecht Spjkerboer en Jannet Maréchal-van Dijken, tariners aangesloten bij het Netwerk Onderwijsadviseurs

Inhoud: In deze workshop bieden we handvatten om schoolontwikkeling met je team in beweging te krijgen. Dat doen we aan de hand van het simulatiespel School in Beweging. Daarbij worden ingrediënten voor veranderingen in de school tegen het licht worden gehouden en ontdekken we wat succesfactoren zijn om je team in beweging te krijgen (type activiteit, timing, groepssamenstelling, e.d). Met eenaantal eenvoudige theorieën worden de te maken keuzes onderbouwd.

Doel: U verlaat de workshop met praktische ingrediënten voor schoolontwikkeling op uw eigen locatie. Hoe gaat u met Ingrid Ingewikkeld en Frouke Ferm om?

Datum congres 03-26-2020
Max. deelnemers 25
Ingeschreven 8
Helaas vol, inschrijven is niet meer mogelijk
17

Je hebt je ingeschreven voor:

Uw winkelwagen is leeg