Nationale Gymnasiumdag
Email:
info@nationalegymnasiumdag.nl
Tel:
06 - 83292930

twitter linked

1.2 - Wat toetsen we nog wél summatief?

Spreker: Masja Mesie, trainer aangesloten bij het Netwerk Onderwijsadviseurs 

Inhoud: 

De roep om in het onderwijs meer te focussen. De roep om in het onderwijs meer te focussen op het leerproces dan op de resultaten wordt steeds sterker. Hoog tijd om de toetsen die we meenemen bij beslissingen over leerlingen kritisch onder de loep te nemen. Sluiten deze summatieve toetsen aan bij de leerdoelen die we beogen? Wat willen we met de uitkomsten aantonen en volstaan de huidige toets(vorm)en?

Doel:

In deze workshop gaan we in op bovenstaande vragen en bieden we handvatten voor het gesprek binnen de school/de sectie.

Datum congres 03-26-2020
Max. deelnemers 25
Ingeschreven 12
Helaas vol, inschrijven is niet meer mogelijk
13

Je hebt je ingeschreven voor:

Uw winkelwagen is leeg